Oferta : 

1. Doradztwo górnicze

Dzięki zdobytym umiejętnością, posiadanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży górniczej jesteśmy w stanie sprostać trudnością występującym podczas eksploatacji.

Dysponujemy doświadczoną obsługą operatorską, posiadającą wszystkie wymagane uprawnienia oraz kursy.

2. Wynajem maszyn

Dysponując bogatą bazą maszyn, oferujemy wynajem sprzętu budowlanego. W naszym parku urządzeń mechanicznych posiadamy m.in.:

  • Koparki przedsiębierne
  • Koparki podsiębierne
  • Koparki chwytakowe
  • Koparki zbierakowe
  • Koparko – ładowarki

3. Rozbijanie nadgabarytów

Oferujemy również usługi w zakresie urabiania i rozbijania nadgabarytów, które polegają na rozdrabnianiu fragmentów skał i brył przy użyciu młotów hydraulicznych zamontowanych na koparce.

4. Roboty wyburzeniowe

Nasza firma wykonuje prace związane z wyburzaniem i rozbiórką budynków. Prowadzimy również roboty demontażowe urządzeń przemysłowych i maszyn, wraz z możliwością transportu do miejsc przeznaczenia.

5. Kompleksowe usługi geodezyjne

Świadczymy pełny profil usług z zakresu miernictwa górniczego i geodezji, zgodny z obowiązującym prawem i przepisami. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem geodezyjnym, który wykorzystując nowoczesne techniki pomiarowe, m.in. laserowy skaning 3D oraz pomiary satelitarne, umożliwia szybkie i dokładne pomiary.

6. Kompleksowe usługi geologiczne

W skład naszej oferty wchodzi pełny zakres usług geologicznych. Między innymi zapewniamy: Badania warunków geologiczno – inżynierskich dla terenów górniczych; Badania i dokumentację złóż kopalin i surowców; Ekspertyzy geotechniczne; Dokumentację wierceń górniczych; Prognozę i monitoring osuwisk. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującym Prawem Geologicznym i Górniczym.

7. Naprawa i remont maszyn

Jednym z elementów naszej działalności jest serwis maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w remontach i naprawach urządzeń mechanicznych, takich jak koparki, spycharki oraz ładowarki. Doświadczona kadra mechaników pozwala nam na wykonywanie prac szybko i solidnie.
Polityka Prywatności