O Firmie : 

Plan założenia EXPLO COMPLEKS powstał na początku 2012 roku, przez osobę dysponującą bogatym doświadczeniem w branży górniczej oraz licznymi sukcesami w swojej karierze zawodowej.

Zaledwie w ciągu dwóch miesięcy firma Explo Compleks posiadała już własne maszyny oraz niezbędny sprzęt potrzebny do realizacji usług. W szybkim czasie firma rozwinęła swoją działalność w branży górniczej i była gotowa sprostać nawet trudnym zleceniom, uzyskując zadowolenie swoich klientów.

Jakość, niezawodność oraz nowoczesne rozwiązania to główne cele stawiane przed zgranym i profesjonalnym zespołem pracowników naszej firmy. Jesteśmy firmą, która konkuruje z największymi graczami na rynku w swojej branży. Explo Compleks to firma stworzona przez prawdziwych fachowców. Naszym celem jest dostarczanie Państwu usług najwyższej jakości, adekwatnie do indywidualnych potrzeb klientów i bezpieczeństwa pracy.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 4 lat, a nasze usługi doceniło wielu kluczowych klientów branży górniczej i budowlanej. To potwierdzenie jakości i rzetelności naszej pracy. Wysoka jakość i trwałość naszych usług to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie stabilnej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Natomiast korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment usług znajdują uznanie dla coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdej usługi.

Polityka Prywatności